Noć knjige u Sveučilišnoj knjižniciObjavljeno 22/04/2017

Ove godine odlukom organizatora manifestacije Noć knjige traje nešto duže, od 21. do 24. travnja 2017. godine. I dok se knjigoljupci nakon prvih Noći knjiga već bude, kod nas Noć tek počinje. U ponedjeljak, 24. travnja od 18 do 24 sata družit ćemo se uz knjige, neke donijeti, neke odnijeti, provjeriti svoje znanje o knjigama, čitati i slušati priče ili dijelove knjiga koje su postale dio nas.

18,00 – 24,00 sati Donesi/odnesi – razmjena knjiga
Imate li kod kuće knjige koje ste pročitali, želite ih pokloniti, višak su vam na pretrpanim policama... donesite ih u Sveučilišnu knjižnicu. Ono što vi više ne trebate možda će razveseliti nekog tko baš tu knjigu treba. A možda i među sakupljenim knjigama nađete nešto što bi voljeli imati. Cijena? 0 kuna.
20,00 sati Knjižni moljac – kviz za noćnoknjižnu zabavu
Provjerite svoje znanje iz književnosti i dobro se zabavite u veselom društvu.
21,00 Čitamo i slušamo
Možete čitati knjge iz našeg fundusa ili donesite sa sobom knjige koje su vam drage. Čitajmo i slušajmo zajedno.

Veselimo se Vašem dolasku!