Pulski glazbeni život na razmeđi 19. i 20. stoljeca - Alfredo Martinz i Giulio SmaregliaObjavljeno 18/01/2017

Pozivamo vas na koncert

Pulski glazbeni život na razmeđi 19. i 20. stoljeća - Alfredo Martinz i Giulio Smareglia

u Spomen-sobi Antonija Smareglije, Augustov prolaz 3, u petak  20.01.2017. u 19 sati.

Ovaj koncert rezultat je studentskog projekta, realiziranog tijekom  prvog semestra ove akademske godine na Muzičkoj akademiji u Puli u  sklopu kolegija „Upoznavanje glazbene literature“. Projekt, u kojem su  sudjelovali studenti glazbene pedagogije, omogućio im je korištenje  znanja stečenih na različitim kolegijima tijekom studija. Studenti će  publiku upoznati s glazbenom svakodnevicom Pule na razmeđi 19. i 20.  stoljeća te izvoditi skladbe dvojice najuglednijih pulskih skladatelja  toga doba.

Domaćin koncerta je Sveučilišna knjižnica u Puli.