EU digitalna COVID potvrda ili test obvezni za sve (osim za studente)Objavljeno 15/11/2021

Sukladno novim mjerama Nacionalnog stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, a uslijed pogoršanja epidemiološke situacije, od 16. studenog 2021. godine u prostor Sveučilišne knjižnice dopušten je ulazak samo uz predočenje važeće i valjane EU COVID potvrde, potvrde o preboljenju unazad 12 mjeseci ili potvrde o važećem negativnom testom (osim za studente). Molimo korisnike da građu naručuju putem e-pošte skpu@unipu.hr ili telefonski 052/388-831. Korisnicima koji nemaju valjanu potvrdu, nudimo opciju da građu za njih podigne osoba koju će navesti u e-pošti, a koja ima valjanu potvrdu. Prema dogovoru, putem e-pošte ili telefonski, moguće je naručenu građu podignuti i na ulazu u knjižnicu (pozvoniti na zvono lijevo od ulaza).

Klasične protuepidemijske mjere vrijede do daljnjega, a obuhvaćaju:

– pravilno nošenje odgovarajuće zaštitne maske tijekom boravka u knjižnici
– mjerenje temperature na ulazu
– dezinfekciju ruku te pridržavanje mjera osobne higijene i higijene radnoga prostora
– održavanje najmanje fizičke udaljenosti od dva metra među osobama.

Saznajte više...

ODLUKA O UVOĐENJU POSEBNE SIGURNOSNE MJERE OBVEZNOG TESTIRANJA DUŽNOSNIKA, DRŽAVNIH SLUŽBENIKA I NAMJEŠTENIKA, SLUŽBENIKA I NAMJEŠTENIKA U JAVNIM SLUŽBAMA, SLUŽBENIKA I NAMJEŠTENIKA U LOKALNOJ I PODRUČNOJ (REGIONALNOJ) SAMOUPRAVI TE ZAPOSLENIKA TRGOVAČKIH DRUŠTAVA I USTANOVA