Predstavljanje knjige Slavena Bertoše “Lepant 1571. i krčka galija: itinerari istraživanja”Objavljeno 27/11/2021

Sveučilišna knjižnica u Puli, Centar za istraživanje povijesti stanovništva sjevernog Jadrana Filozofskog fakulteta u Puli i Centar za kulturu Grada Krka pozivaju vas na predstavljanje knjige Slavena Bertoše "Lepant 1571. i krčka galija: itinerari istraživanja" koje će se održati 1. prosinca u 17 sati u Sveučilišnoj knjižnici u Puli, uz poštivanje potrebnih epidemioloških mjera.

Nazočnima će se obratiti: voditelj Sveučilišne knjižnice u Puli Bruno Dobrić, pročelnik Upravnog odjela za kulturu i zavičajnost Istarske županije Vladimir Torbica, recenzent Darko Darovec, recenzentica Jasmina Gržinić, lektorica Samanta Paronić, voditeljica Centra za istraživanje povijesti stanovništva sjevernog Jadrana Marija Mogorović Crljenko, glavna urednica i ravnateljica Centra za kulturu Grada Krka Maja Parentić i autor knjige Slaven Bertoša.