Sveučilišna knjižnica organizira još jednu projekciju filma “Grad izobilja”Objavljeno 26/11/2019

Na prvu projekciju filma GRAD IZOBILJA održanu 14. 11. 2019. godine došlo je oko 150 gledatelja, a dvorana knjižnice primila jedva njih stotinu. Zbog velikog interesa i svih koji nisu uspjeli pogledati film, Sveučilišna knjižnica u Puli organizira još jednu projekciju i to u četvrtak 28.11. u 19 sati.

Grad izobilja (2013.), dokumentarni film Mladena Medića i Zlatka Gotovca, bavi se najznačajnijim trenucima pulske subkulturne glazbene scene od 1978. do 1991. godine: prvim danima punka, eksplozijom novovalnih bendova, hard rockom, heavy metalom, društveno-političkim prilikama, što je i nije Pula imala, zašto je nekada bilo bolje nego danas i još mnogim zanimljivostima vremena koje je stvaralo i ostavilo velike stvari iza sebe. Uz više od pedeset sugovornika, pregršt fotografskih materijala, novinskih arhiva, audio i video zapisa, po prvi puta na jednome mjestu - u Gradu izobilja.

Ulaz slobodan.