Sveučilišna knjižnica u Puli otvara čitaonicu uz neka ograničenjaObjavljeno 29/05/2020

Sveučilišna knjižnica u Puli od 1. lipnja otvara za korištenje veliku čitaonicu ali uz obveznu prethodnu rezervaciju mjesta i e-naručivanje građe na skpu@unipu.hr.

Računala do daljnjeg nisu dostupna za korištenje, a nošenje vlastitih računala je dopušteno

Radno vrijeme čitaonice

Ponedjeljak - petak: 9 - 13 sati i 14-18 sati
Subota: 8,30 - 12,30

Pravila korištenja čitaonice

Osobe koje imaju povišenu temperaturu (višu od 37,2) i/ili respiratorne tegobe te osobe kojima je propisana mjera samoizolacije ne smiju ulaziti u zgradu Knjižnice.

U čitaonici je raspoloživo 11 numeriranih mjesta.

Korisnici smiju raditi isključivo na mjestu kojeg su prethodno rezervirali e-poštom (skpu@unipu.hr) ili telefonom (052/388-831).

Pri dolasku u Knjižnicu potrebno se prijaviti na pultu posudbe. Knjižnica će voditi posebnu evidenciju o korisnicima. Na ulasku u prostor nužno je dezinficiranje ruku i mjerenje temeperature beskontaktnim toplomjerom. Poželjno je nositi i zaštitnu masku.

Računala nisu dostupna za korištenje, a nošenje vlastitih računala je dopušteno.

Tijekom boravka u Knjižnici potrebno je održavati udaljenost od 2 metra od drugih korisnika i djelatnika.

Korisnicima nije dopušteno dirati građu na policama.