Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Poziv studentima na uvodno predavanje...

Umrežite se s vodećim regionalnim kompanijama i osvojite novčane nagrade!

Digitalni inovacijski inkubator je online projekt namijenjen razvoju inovacijskih potencijala studenata različitih struka i njihovom angažmanu na razradi inovativnih rješenja za ključne poslovne izazove u praksi.

Studenti će kroz ovaj besplatni projekt imati priliku:

• učiti o različitim perspektivama na kreativnost i inovacije (od profesora s Harvarda, Bocconia, ETH itd.)
  • rješavati kompleksne probleme i izazove industrija
  • povezati se s ekspertima i talentima kompanija kao što su Hrvatski Telekom, Jamnica, PIK Vrbovec, Pevex, Ericsson Nikola Tesla i Poliklinika Bagatin
  • razvijati vlastita inovativna rješenja kroz projekt (od analize problema do implementacije)
  • osvojiti vrijedne novčane nagrade i mogućnost prakse/zaposlenja u kompanijama.

Studenti mogu izabrati maksimalno 3 industrije u kojima bi razvijali inovativno rješenje i pokazali svoju viziju i perspektive budućnosti:

• telekom industrija,
  • industrija pića,
  • prehrambena industrija,
  • industrija maloprodaje,
  • medicinski turizam,
  • ICT industrija.

Aktivnosti inkubatora su sljedeće:

1. edukacijski program,
  2. prijava projekata,
  3. razvoj projekata,
  4. finalni pitch i proglašenje.

Kako bi studenti sudjelovali u svim aktivnostima inkubatora, koje počinju 14. ožujka, uvodno predstavljanje projekta, mogućnosti sudjelovanja i umrežavanja s vodećim regionalnim kompanijama održat će se 11. ožujka 2022. godine s početkom u 12 sati.

Svi zainteresirani studenti predavanje mogu popratiti putem Zooma:

Sudjelovanjem u ovom projektu, studenti doprinose i ostvarenju ciljeva i pokazatelja projekta Stručnom praksom do ranog razvoja karijere čiji je nositelj Sveučilište.

Više informacija o Digitalnom inovacijskom inkubatoru možete saznati na: