Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Prihvat studenata i...

Prihvat  studenata i nastavnika/znanstvenika iz Ukrajine realizirat će se u skladu s Preporukama sveučilištima, veleučilištima i visokim školama  Ministarstva znanosti i obrazovanja od 17. ožujka 2022. godine.

Osnovni uvjet za razmatranje mogućnosti prihvata je potvrda o odobrenju privremene zaštite u Republici Hrvatskoj izdana od strane Ministarstva unutarnjih poslova:

• za studente: detaljne informacije o  mogućnostima studiranja ili nastavka studiranja u skladu sa slobodnim kvotama za redovite studente ili srodne studije  - Nikša Minić (niksa.minic@unipu.hr, ured-za-studente@unipu.hr, +385 52 377 010)
  • za nastavnike/znanstvenike: detaljne informacije o mogućnostima rada na sveučilištu –  doc. dr. sc. Rozana Veselica (rozana.veselica@unipu.hr, +385 52 377 020)
  • za Erasmus+ studenti i nastavnici/znanstvenici:  dr. sc. Ivona Peternel (ivona.peternel@unipu.hr,   +385 52 377 557)
  • za tečaj hrvatskog jezika: izv. prof. dr. sc. Blaženka Martinović (blazenka.martinovic@unipu.hr, +385 52 377 504).