Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Pozivamo sve studente da nam se...

Centar za razvoj karijera UNIPU-a u suradnji s Gradom Pula organizira DANE PODUZETNIKA 2022. koji će se održati u petak 13. svibnja 2022. u 10 sati na Fakultetu ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“ u dvorani Pula. Ove godine imat ćete priliku upoznati se sa iskusnim poduzetnicima koji će vam prenijeti svoja iskustva tijekom pokretanja vlastitog poduzeća, kao i studente koji imali odlične ideje te su putem studentskog poduzetničkog inkubatora otvorili svoja poduzeća. Osim toga imat ćete priliku dobiti informacije o budućnosti grada Pule od našeg gradonačelnika Filipa Zoričića, kao i budućnosti samog sveučilišta od rektora Marinka Škare.

Na kraju samih prezentacija, sudionici će imati mogućnost postaviti pitanja bilo kojem govorniku te se podružiti sa svima uz odličan catering.

Zbog ograničenog broja mjesta u dvorani prijave su obavezne, te otvorene do četvrtka 12. svibnja 2022. godine. Link za prijavu: